Celebrity

ДОБРИ ГЕНИ ИЛИ ДОБРИ ДОКТОРИ?!

Убавиот изглед на Татум е волшебен трик!
Еве една 23-годишна верзија на талентираниот актер каде е фатен зад сцена само што започна во индустријата уште во 2003 година (лево).

И, 17 години подоцна … Татум – кој го прослави својот 40-ти роденден овој викенд – Тој последен пат беше забележан како ја шармира публиката со својот добар изглед на добротворната служба во Лос Анџелес претходно оваа година (нели).

Со текот на годините, Татум глуми во голем број холивудски хитови, од „Step Up“ и „Dear John“ до „21 Jump Street“ и „Magic Mike“.

Прашањето е…дали неговиот добар изглед се должи на неговите добри гени или неговите добри доктори?

Напиши коментар