Celebrity

Џастин Бибер со нов дизајн за популарните „кроксици“

Поп-sвездата Џастин Бибер ги дизајнираше новите Кроксици. Пејачот веќе поседува свој бренд наречен Drew House, а тој и неговиот тим дизајнираа ограничена колекција на популарните папучи.

Папучињата се инспирирани од жолтата боја, што е и заштитен знак на брендот Бибер.

Тие се украсени со 8 различни украси, како виножито, мече и парче пица, за да изгледаат позабавно.

Бибер е голем обожавател на овие папучи и смета дека „му дојде природно да ги дизајнира“, затоа што ги носи цело време.

Напиши коментар