Celebrity

Џенифер Лопез (51) позираше во бикини и покажа фигура на која би и позавиделе многу помлади девојки (ФОТО)

Џенифер Лопез по којзнае кој пат направи многу помлади девојки да ѝ завидуваат на нејзината фигура.

Пејачката позираше во костим за капење, нагласувајќи го на тој начин своето „извајано“ тело.

Секако, ништо не станува лесно, па добро е познато колку работи Џеј Ло во теретана и колку напор е потребно за секогаш да биде во топ форма.

Фотографијата собра повеќе од три милиони лајкови за нешто помалку од 12 часа, а следбениците не го криеја својот восхит во коментарите.

Напиши коментар