Celebrity

Емили Ратајковски во провокативно издание: Се чини дека бременоста одлично ѝ прилега

Манекенката Емили Ратајковски, која се прослави во спотот на Робин Тик, „Blurred Lines“, е позната по провокативните фотографии.

Емили е бремена, но нејзините објави не остануваат незабележани. Оваа комбинација предизвика големо внимание на социјалните мрежи.

Покрај овие фотографии, Емили неодамна се фотографираше и гола…

А, објави и едно многу интересно видео…

Напиши коментар