Celebrity

Компаративниот хороскоп на Бред и Џенифер ја открива судбоносната врска и нивната вечната љубов

Астрологот Хелена Купаш зборуваше за компаративните хороскопи на славната холивудска двојка и за сè што сè уште не мачи кога станува збор за оваа двојка.

Таа ги погледна хороскопските аспекти на оваа славна поранешна двојка од неколку агли и проучи сè што се претпоставуваше за нив досега.

Двајцата се вистинска атракција со децении. Еден од највозбудливите поранешни парови во светот не престанува да нè изненадува со неговите непланирани изливи на нежност.

Иако се разведоа пред точно 15 години, тие се сретнаа пред неколку дена на апликацијата Zoom за да прочитаат извадоци од комедијата „Fast Times“ на Риџмонт Хај, по што, по којзнае кој пати, создадоа хаос на социјалните мрежи.

Да не заборавиме дека врската помеѓу овие двајца заврши во 2005 година, а една од главните причини за нивната разделба беше Анџелина Џоли, која по филмот „Господин и госпоѓа Смит“ влезе во врска со Бред Пит, а подоцна и во брак.

Овој брак беше вистински медиумски бум кој одекна како бомба низ целиот свет. Токму во тој период сите обожаватели беа воодушевени, следејќи го секој чекор на познатата актерка, Џенифер Анистон.

Се чини дека таа крајно безопасно го доживеа пропаѓањето на оваа прекрасна љубов, што нè остави сите изненадени.

Поради аспектите што ги имаат, се чини дека оваа љубов што ја имаат ќе трае вечно, и дека помирувањето воопшто не звучи како нереална идеја.

Напиши коментар