Celebrity

Лејди Гага приреди големо изненадување – Навикнати сме да ја гледаме во секакви изданија, но вакво нешто никој не очекуваше!

Веќе некое време немавме шанса да ја видиме Лејди Гага во вистинското светло, ни недостасуваа нејзините контроверзни кампањи и фотографии, но сега таа надокнади за се.

Пејачката ја најави својата линија за шминка минатата година, а сега започна и кампања за истата. Со провокативна фотографија го одбележа почетокот на официјалната Инстаграм страница, и тоа топлес!

Лејди Гага позираше само во гаќички, а нејзината долга сива коса и ги покриваше градите.

„Можеби времето станува постудено, но ние ги загреваме работите“, напиша таа во описот на објавата.

Напиши коментар