Celebrity

Мајли Сајрус им се налути на Кендал и Кајли Џенер – Забава за време на пандемија не е најпаметната одлука

Кендал Џенер почувствува потреба да организира забава за себе во текот на пандемијата која однесе стотици илјади животи, и како резултат на тоа, се соочи со многу негативни критики.

Повеќе славни личности присуствуваа на оваа забава, вклучувајќи ги (според Us Weekly) The Weeknd, Џастин Бибер, Доја Кат, Вини Харлоу, Џејден Смит, Кајли Џенер и Савити. Но, знаете кој не беше таму? Мајли Сајрус, која ноќта на Ноќта на вештерките ја помина дома читајќи книга:

И се чини дека веројатно не била импресионирана од познатите кои се одлучиле да се забавуваат, затоа што фановите забележаа дека таа повеќе не следи еден куп од присутните на забавата – меѓу кои и Кендал и Кајли Џенер.

Напиши коментар