Astro&Horoscope

Не знаат за компромис: Ова се трите најтврдоглави хороскопски знаци

Овен

Барањето туѓа помош е спротивно на сите нивни убедувања и тие секогаш мислат дека подобро ќе се снајдат сами. Тие се многу импулсивни, знаат да бидат многу груби и не толерираат критики.

Скорпија

Скорпиите се многу горд знак, а нивното омилено хоби е докажување на грешките на другите луѓе.

Бик

Биковите сметаат дека нивниот начин е единствениот правилен, тие се расправаат и не сакаат критики. Тие aко треба ќе работат двојно подолго, отколку да побараат помош од некој друг.

Напиши коментар