Celebrity

Offset го покажа автомобилското седиште за деца на Kulture во вредност од 8000 долари: „Се кладам дека ќе има путер од кикирики и желе на него за 1 недела“

Kulture Kiari се вози со стил

2-годишната ќерка на Офсет и Карди Б е среќната примателка на удобно, шик сопствено седиште за автомобил, што нејзиниот татко го покажа во понеделникот на Инстаграм.

Изработено од ткаенина во боја на тен, седиштето може да се пофали со голем држач за чаши пред едниот потпирач за рака и првото име на малото девојче на потпирачот за глава, со кафеав ракописен натпис.

„Седиште за автомобил од 8 илјади долари и се обложувам дека има ќе има путер од кикирики и желе на него за 1 недела” “, напиша раперот„ Мигос “, 28, во придружниот наслов.

View this post on Instagram

I look like mommy here🎀

A post shared by Kulture (@kulturekiari) on

Напиши коментар