Celebrity

Славната убавица се маскираше во Памела Андерсон: Никој не успеа да ја препознае!

Меѓу многуте славни личности кои се маскираа за Ноќта на вештерките, која се слави на 31 октомври во Америка, се најде и Кендал Џенер. Таа се маскираше во Памела Андерсон, а маската беше толку добра, што беше невозможно некој да ја препознае.

Кендал објави три секси фотографии на кои позира имитирајќи ја Памела.
За само два часа доби скоро три милиони лајкови, а во коментарите многу фанови напишаа дека маската е совршена.

Клои исто така се јави и напиша: „Wow, како успеа да го направиш ова толку совршено. Ти победи!“

А, еве како изгледаше вистинската Памела Андерсон во оваа улога

Напиши коментар