Astro&Horoscope

3 најголеми ЖЕНКАРИ во хороскопот

Ако сакате трајна врска, верност и посветеност, тогаш избегнувајте ги овие знаци. Вие нема да го добиете она што го сакате од нив. Од друга страна, ако копнеете за возбуда и авантура, само напред.

БЛИЗНАЦИ

Дали ја мразите досадата и рутината? Па, нема такво нешто со Близнаците. Тие секогаш се за акција и авантура. Имаат вишок жени, симпатии или љубовници.

Ретко кој Близнак успева да созрее и да се поврзе со една жена. Тој го носи момчешкото, инфантилното и копнее кон постојано внимание.

СКОРПИЈА

Знаеме дека ова е најстраствениот знак. Кој го привлекува, нека трча кон момчето во овој знак. Но, ако сте емотивни и не сте премногу самоуверени, тогаш овој знак не е за вас.

Скорпијата сака да ужива во страста и возбудата. Ако не му го дадете, тој ќе го најде она што му треба на страна.

ЛАВ

Лавовите уживаат во моментот. Тие сакаат предизвици, сакаат да бидат ловци. Преправајќи се дека сте недостижни, дополнително ќе го возбуди и ќе ја зголеми неговата желба за вас.

Напиши коментар