Celebrity

Аријана Гранде повторно работи со полна пареа: Снимањето на филмот “Don’t Look Up” штотуку заврши

Таа денес објави ремикс на песната „34 + 35“, во која се појавуваат Доја Кет и Меган Те Сталион, а веднаш потоа не извести дека го завршила снимањето на филмот за Нетфликс.

Се работи за филмот „Don’t Look Up“, кој ќе се појави подоцна оваа година, а го следи животот на двајца просечни астронаути, кои мора да го известат целиот свет дека му се приближува комета која ќе го уништи.

Ари исто така откри дека ликот кој го толкува го носи името Рајли Бина. Покрај неа, во филмот играат Џенифер Лоренс и Леонардо ди Каприо.

Напиши коментар