Celebrity

Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли собраа 2 милиони лајкови за помалку од 24 часа: Заблескаа во елегантна црна комбинација!

Пејачот Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли, ги воодушевија сите со својот изглед на новогодишната ноќ.

Имено, иако не отидоа на гламурозна прослава, тие навистина заблескаа и за помалку од 24 часа добија два и пол милиони лајкови на нивната фотографија на Инстаграм.

Џастин беше облечен во елегантно одело, а неговата сопруга во тесен, црн фустан со длабоко, необично деколте.

„Прекрасна си“, „Боже, колку си убава“, „Пред сè, ти си прекрасно суштество, но навистина и изгледаш прекрасно“, се само некои од коментарите за изгледот на Хејли.

Напиши коментар