Celebrity

Џенифер Лопез започна нов ТРЕНД! Популарната дива „на седмо небо“ (ФОТО)

Познатата филмска дива започнува нов тренд.

Мегasвездата на својот Инстаграм објави фотографија од кампањата од нејзината нова соработка со големиот продавач на чевли ДСВ.

На фотографијата, пејачката позираше во црна мрежа, проѕирно одело, во комбинација со црн градник и сандали на платформа од нејзината нова колекција – JLO Џенифер Лопез.

„На седмото небо“ – напиша таа покрај фотографијата поставена на позадината на синото небо и облаците.

Лопез ја најави пролетната колекција во ’21 на почетокот на овој месец, а достапната линија има по нешто за секого.

,,Едвај чекам да ја видите мојата нова пролетна колекција. Сакав да претставам по нешто за секого: потпетици за да се чувствувате секси, шарени сандали за потопло време и што е најважно, удобни чевли за секој ден” – рече Лопез во соопштението за печатот.

Напиши коментар