Celebrity

Џон Маер признава: „речиси 5 пати се расплакав“ додека го гледав документарецот за Бритни Спирс

Maер призна дека го совладале емоции додека го гледал документарниот филм за Бритни Спирс насловен како Framing Britney Spears’ .

Парис Хилтон, Мајли Сајрус, повеќе славни лица го поддржуваат движењето #FreeBritney

„Очигледно, има многу што може да се анализира на социолошко ниво. За време на тоа скоро плачев пет пати “, рече тој додека гостуваше кај Енди Коен од SiriusXM во живо во понеделникот, 22 февруари. Ја видов тагата во ова човечко суштество . Очите ми се насолзија речиси 5 пати. Да разберете што му прави овој бизнис / индустрија / начин на живот на некое лице, да го поминете сето ова и да излезете на другата страна нормален. Затоа во ред е да имате бесконечна благодат за оние кои се борат со ова “.

Напиши коментар