Free zone

ИНСПИРАЦИЈА Директно ОД УЛИЦИТЕ НА Њујорк: Кожен мантил апсолутен МUST HAVE – еве како да го носите БЕЗ ГРЕШКИ!

Толку пати досега сме виделе кожни панталони и моторџиски јакни, но тоа не значи дека и понатаму не се во тренд

Овие се безвременски парчиња, направени од кожа и секогаш атрактивни.

Сепак, моделите кои се во фокусот се кожени здолништа, блејзери и првенствено палта.

Ровов капут направен од кожа е најбезбедната варијанта што не можете да ја пропуштите, тоа е парче што ќе ви служи како класика со години, но ако не сте расположени да го играте безбедно, тогаш бидете сигурни дека ќе бидете инспирирани од кожни палта во кои прошетаа славни дами оваа година и модни девојки од улиците на Њујорк.

Напиши коментар