Celebrity

Ким Кардашијан и Канје Вест немаат никаков контакт – Раперот ги собрал сите свои работи од семејната куќа

Ким Кардашијан (40) нема никаков контакт со нејзиниот сопруг, Канjе Вест (43).

Веќе неколку недели кружат гласини за разводoт на популарниот пар поради неверство, но и поради оддалечување за време на пандемијата. Сега е потврдено дека Канје зел 500 пара патики, како и други работи од семејната куќа.

„Тие повеќе не се во контакт“, тврди добро информиран извор.


Додека Канје полека се сели од Калабасас, Ким и нејзините сестри престојуваат на Бахамите, одмараат од сè или се подготвуваат за бурниот развод.

Ким и Канје имаа неколку кризни ситуации, предизвикани од биполарното растројство на Канје, но капката што ја прели чашата беше неговата кандидатура за претседател на Америка и биполарните напади што следуваа, каде Канје јавно изнесе некои приватни работи за Ким.

Напиши коментар