Celebrity

Ќерката на легендарниот Ал Пачино поминува низ пекол поради вишокот килограми: „Имаш толку многу пари, а не вложуваш во својот изглед“

Ќерката на Ал Пачино на некој начин стана „срамот на Инстаграм“ судејќи според ужасните коментари кои ги добива.

Најмладата ќерка на славниот актер, Оливија има само 20 години и минува низ пекол поради ужасните коментари на социјалните мрежи.

Таа се најде во центарот на вниманието по објавата на Инстаграм, преку која ја покажа новата тетоважа, направена во чест на нејзиниот татко – цитат од филмот „Scarface“ – The World Is Yоurs“.

Веднаш по објавувањето на сликата, многу „хејтери“ се префрлија на нејзините објави на Инстаграм и почнаа да ја навредуваат заради вишокот килограми:

„Имаш толку многу пари, можеш да вложиш во изгледот“, гласи еден од непријатните коментари.

Напиши коментар