Celebrity

Ќерката на Том Круз и Никол Кидман, Бела, споделува ретко селфи со алка во носот

28-годишната девојка објави фотографија на Instagram во средата.

Модната дизајнерка го покажа својот пирсинг додека имаше сериозен израз на лицето на едноставната црно-бела фотографија.

Таа беше облечена во црна капа и соодветна јакна, додека околу вратот носеше лесна шамија.

Бела докажа дека е природна убавица, бидејќи на себе, од шминка имаше само само смел кармин.

Новата фотографија на Бела доаѓа само неколку недели откако нејзиниот брат Конор сподели ретка фотографија од него на Инстаграм.

Бела и нејзиниот брат Конор се посвоени од славната двојка

Напиши коментар