Celebrity

Кои се поранешните момчиња на Ријана?

Љубовниот живот на Ријана е под микроскоп уште од моментот кога го започна врска со Крис Браун во 2008 година.

Таа постојано влегуваше од врска во врска.
Дел од романтичниот живот на Риана беа Дрејк, Шија ЛаБеуф, Мет Кемп, Рајан Филипе и да не заборавиме, Леонардо ди Каприо. На листата на нејзините поранешни момчиња, се наоѓаат и тркачот Луис Хамилтон како и бизнисмен од Саудиска Арабија, Хасан Џамил.

Напиши коментар