Celebrity

Кортни Кардашијан ја потврди романсата на Тревис Баркер во симпатичен пост на Инстаграм

Кортни Кардашијан конечно се огласи во јавност по неколкунеделните шпекулации за нејзината врска со Тревис Баркер.

Кортни Кардашијан стави крај на гласините за нејзиниот статус на врска со тапанарот на Блинк-182, Тревис Баркер, со тоа што ја потврди нивната романса во пост на Инстаграм.

41-годишната ѕвезда на „Keeping Up With The Kardashians“ излезе во јавноста за нејзината романса со Тревис по неколку недели шпекулации дека парот станува сè поблизок.

Тие се пријатели скоро една деценија, а за сето време беа и соседи во Калабасас, живеејќи еден спроти друг.
И семејството Кардашијан беше воодушевено од одлуката тие да ја обелоденат нивната врска

Напиши коментар