Celebrity

Мадона објави нови фотографии – обожавателите згрозени (фото)

Таа беше апсолутна кралица на трансформациите со децении, но сега, дури и најжестоките фанови се согласуваат, таа отиде предалеку. Мадона веќе не личи на себе, откриваат нивните актуелни фотографии од социјалните мрежи.

Премногу ботокс, пластична хирургија или прекумерна злоупотреба на филтри? Или сите заедно? Во секој случај, не е сосема природно жената што наполни 62 години во август да изгледа вака.

Знаеме дека поп-иконата е вистински манијак кога станува збор за вежбање, одржување на виталноста и продолжување на младоста, сепак, ако им се верува на последните сцени од нејзиниот „штаб“, таа тешко дека може да се смее нормално повеќе.

„Изгледаш како вонземјанин“, „станавте жена-мачка “, „како да избегавте од музејот на восочни фигури“, – велат во коментарите, иако добила и понуда за брак, пренесуваат медиумите.

Доследна на себе, Мадона не коментираше ништо.

Напиши коментар