Astro&Horoscope

Мајстори на флертот: Мажите родени во овие 3 знаци лесно освојуваат жена

Мажите родени во овие три знаци се најголемите заводници.

Скорпија
Скорпиите се сметаат за љубители на висок напон и иако многу жени фантазираат за романса со еден таков шармер, малкумина можат да ги следат.

Тој ќе ги освои твоето срце и тело со молскавична брзина, но секој обид да се зборува за интимност нема да им биде пријатен затоа што тие во суштина се нежни и ранливи. Но, сексот ќе биде и повеќе од фантастичен.

Стрелец
Кога Стрелецот ќе ви се допадне, тој ќе ве купи со внимание и ќе проба сè, само за да ве освои. На тој начин ќе имате впечаток дека сте единствената жена во светот што тој ја посакува.

Што и да посакате во кревет, тој ќе го стори тоа, но има мана што може да ве повреди. Колку и да се искрени и решени, понекогаш се многу немилосрдни, па затоа советот е да бидете внимателни.

Лав
Лавовите по природа се заљубени во себе и полни со самодоверба, што не кријат. Тие исто така ќе воодушеват жена без премногу обрежување, но со кралско однесување. Доколку е потребно, тие ќе работат околу него со недели и со упорност и стил, сигурно ќе успеат да го освојат.

И во кревет, овој човек ќе биде дарежлив, па ќе ви даде најмногу што може, но истото ќе го очекува и од вас. Со други зборови, тој обезбедува, но исто така бара и обожување.

Напиши коментар