Celebrity

МОДНА ИНСПИРАЦИЈА: Дочекајте ги пролетните денови во стилот на Амал Клуни – ова се парчињата што ќе се носат следната сезона!

Сепак, иако сè уште не сте одлучиле со кои парчиња ќе го „освежите“ плакарот оваа сезона, ние ви донесуваме неколку идеи од познатата Амал Клуни, дама со непогрешлив моден вкус. Од лелеави фустани , деловни јакни, преку панталони, чизми и елегантна облека за салонки, Амал најчесто се гледа во безвременски, класични парчиња што можеме да ги комбинираме во секоја пригода.

Напиши коментар