Celebrity

Никој не го очекуваше ова: Дали е ОВА новото момче на Ирина Шајк? (Фото)

Нивните бурни љубовни животи секогаш го привлекуваа вниманието на јавноста, а сега се појави гласина дека Ирина Шајк и Кание Вест биле во тајна врска веќе некое време.

Според порталот DeuxMoi, 43-годишниот рапер и 35-годишната руска убавица се познаваат подолго време, но искрите меѓу нив се родија неодамна.

Ирина се појави во спотот на Вест за песната Power во 2010 година, додека започнуваше врска со Кристијано Роналдо, а две години подоцна беше една од моделите на шоуто на раперот на Париската модна недела.

Ким Кардашијан неодамна објави дека поднела барање за развод од шестгодишна касарна со Кание Вест, а Ирина не била јавно поврзана со ниту еден маж од раскинувањето со Бредли Купер во 2019 година.

Напиши коментар