Celebrity

Позната манекенка покажа рамен стомак 12 дена по породувањето (фото)

Емили Ратајковски покажа целосно рамен стомак само 12 дена по породувањето.

Манекенката на 8 март роди дете, кого го нарече Силвестер Аполо Бер. Тоа е нејзиното прво дете кое се омажи за филмскиот продуцент Себастијан Бир Меклард.

Додека позираше во парчиња од својата нова колекција, 29-годишната манекенка ја откопча свилената кошула и ги покажа тесниот струк и рамниот стомак.

„Зар не се породи?“, „Како? Па, вие само што се породивте “,„ Мора да се шегуваш “,„ Не може да изгледате вака веднаш по породувањето “,„ Другите жени не треба да го гледаат ова “, се само некои од коментарите под објавата.

Напиши коментар