Celebrity

Познатата пејачка ги воодушеви обожавателите со фотографија во минијатурно бикини

Никол Шерцингер ужива со своето момче на Хаваи, а по тој повод објави жешки фотографии на својот Инстаграм профил.

Таа позираше на плажа во минијатурен црно-жолт костим за капење, а фановите се прашуваат како е можно да изгледа така на 43 години.

Напиши коментар