Celebrity

Ријана диктира ДВА пролетни тренда кои совршено им одговараат на СИТЕ девојки

Пејачката која најмалку очекувавме да се облече во романтични, пастелни бои – го стори тоа!

Пролетта започна, а оваа година ќе биде обоена во пастелни бои. Не очекувавме дека Ријана ќе носи пастелни бои, но и тоа се случи!

Оваа пејачка се навикнавме да ја гледаме во долна облека или во секси пози во базен. Сепак, на последниот ден од зимата, Ријана влезе во ресторан во Санта Моника облечена во прекрасна пастелна комбинација.

Ријана носеше тиркизни панталони и топ во иста боја. Топ маичката има траки околу стомакот, што модните креатори го најавија како хит минатата есен во 2021 година.

Тиркизни панталони и карирано палто
Таа носеше прекрасно карирано палто во комбинација од розова и тиркизна боја преку горниот дел од панталоните. Сè надополни со бели зашилени салонки. Дефинитивно, ваквите чевли никогаш нема да излезат од мода.

Карирани предмети ја одбележаа целата есен и зима и многумина предвидуваа дека „за ranвони“, но новиот стајлинг на Ријана е најдобриот доказ дека тоа не е точно. Карирани работи одат фантастично добро со еднобојни фустани и панталони.

Напиши коментар