Celebrity

Селена Гомез БЕЗ шминка

Селена Гомез за фановите објави целосно нефилтрирана фотографија на која нема ниту грам шминка.

Вака изгледа нејзиниот живот во карантин. Таа на сликата е со нејзината пријателка Ана Колинс.

Селена моментално е сингл.
Нејзин близок извор изјавил дека таа е во потрага по потенцијално момче. Сепак нејзиниот иден избраник мора да поседува и одредени квалитети: да ја поддржува, да е паметен, духовит, доверлив …“- вели истио извор. Тој додаде дека Селена не брза да биде во врска: “Таа сака да излегува, да се забавува со пријателите и навистина ужива во статусот на сингл девојка. Не брза воопшто да се впушти во нова врска, туку остава тоа спонтано да се случи.”

Напиши коментар