Celebrity

ШТО МИСЛИТЕ ЗА ОВАА ИДЕА? ОВАА привлечна актерка ќе ја замени Ким Катрал во продолжението на серијата „Сексот и градот“?!

И официјално е потврдено дека ќе гледаме нови епизоди од култната серија, како и дека Ким Катрал дефинитивно не се враќа во ликот на контроверзната Саманта Џонс и веднаш се појавија гласини дека можеме да видиме еден од популарните холивудски секс бомби подолу.

По првичниот шок дека ХБО го снима Сексот и градот без Ким Катрал воопшто, на социјалните мрежи се појавија шпекулации за тоа кој ќе ја замени Саманта во познатата четворка ако има едноставна замена за актерки кои играат Саманта или пак, ако сценаристите не одлучат да ја”убијат” хероина.

Вообичаено можете да го прочитате името Џенифер Кулиџ, кое веројатно најдобро се памети по улогата на мајката на Стифлер од серијата Американска пита.

Самата актерка за време на гостувањето во емисијата на Енди Коен се осврна на овие прогнози.

Никој не може да ја замени Ким! Бев и останав голем обожавател на Сексот и градот. Тоа е една од оние серии на кои никогаш не може да ви здодее, гледате репризи безброј пати и никогаш не сте уморни – рече Џенифер и додаде: – Не сум само јас – апсолутно никој не може да ја замени Ким Катрал! Таа едноставно е совршена.

Покрај тоа, главната актерка и продуцентка Сара Џесика Паркер најави дека нема да го вклучи четвртиот женски лик бидејќи ликот ќе биде самиот Њујорк.

Дали тие само сакаат да нè одвратат од вистинскиот пат или ја кажуваат вистината? Ќе дознаеме наскоро ..

Напиши коментар