Celebrity

Што се случува помеѓу Мајли Сајрус и Јунгблуд по нивната ,,заедничка забавна ноќ”

Мајли Сајрус и Јунгблуд предизвикаа гласини за романса по заедничкото забавно ноќно излегување во Лос Анџелес минатата недела, но тие не се пар, изјави извор за ЕТ.

„Мајли и Јунгблуд не се во романтична врска“, вели изворот. „Тие се само пријатели и се забавуваа заедно со пријателите.

Сајрус, 28 и Јунгблуд 23, се забавуваа во ,,Rainbow Bar & Grill” во Западен Холивуд минатиот четврток, што се гледа на фотографиите добиени од Дејли Меил. Нивното излегување се случи кога пејачката на „Wrecking Ball“ славеше 15-годишнина од постоењето на Хана Монтана.

Поранешната ѕвезда на Дизни последен пат се состануваше со Коди Симпсон, но парот се раздели во август 2020 година. Пред тоа, таа беше романтично поврзана со Кејтлин Картер, по разделбата со Лиам Хемсворт. Јунгблуд, пак, претходно излегуваше со Халси; таа сега го чека своето прво дете со Алев Ајдин.

Сајрус неодамна се отвори за животот во врска на социјалните мрежи. “Човек. Да се ​​биде сам е без врска. Си правам ШТО ЌЕ МИ ТЕКНЕ! Бахабахахахахабахахахаха!” таа твитна минатиот месец.

Придружниот клип беше еден од Хана Монтана, изјавувајќи дека таа „нема проблем да нема момче“.

Објавата потоа се скрати на клипот на Сајрус на „TikTok Tailgate“, велејќи: „Сега сум сингл, знаете, после КОВИД сум подготвена“.

Напиши коментар