Celebrity

Тајлен Блондо – Најубавото девојче на светот се претвори во вистинска заводничка

Тајлен Блондо стана позната откако се фотографираше за насловната страница на „Vogue“ на само десет годишна возраст, а таа фотографија крена голема прашина, бидејќи девојчето позираше со високи потпетици и беше нашминкана.

Меѓутоа, кога таа бура стивна, светот сфати колку е девојката навистина убава, а наскоро медиумите ја прогласија за најубава девојка на светот.

Тајлен сега има 19 години, сè уште се занимава со моделинг, а започна и своја модна линија. Таа е многу популарна на Инстаграм, а она што сите го забележаа е дека некогаш најубавата девојка сега станала вистинска заводничка.

Поради нејзините секси фотографии социјалните мрежи горат, а кога ќе ги видите, ќе ви биде јасно и зошто:

Напиши коментар