ШоуБиз

Адријана Лима топлес за реклама!

„Victoria’s Sеcret“ веќе ја промовира својата зимска колекција, а дел од неа е и лимитираната серија на долна облека со божиќни мотиви. Во каталогот со новите модели може да се најде и Адријана Лима.

Таа сними нов сет фотографии и видео за новата кампања на „Victoria’s Secret“ во која можете да ја видите топлес. На новите слики, Лима изгледа неверојатно заводливо и секси, а нејзините гради ги сокрива само едно мало, бело куче.

Инаку, Адријана и нејзините колешки се спремаат за голема модна ревија, која ќе се одржи кон крајот на ноември во Њујорк. Оваа ревија се смета за настан на сезоната.

Напиши коментар