Дестинации

AYADA – место каде се заборава на грижите

Комплексот Ayada се наоѓа на островот Maguhdhuvaa во близина на прекрасниот Корален гребен Gaafu Dhaalu. Уживајте во луксузниот хотел, беспрекорните ресторани, барови и кафулиња од светска класа.

Сончајте се на снежно белите песочни плажи, нуркајте на недопрени на  локации, а ако океанот ви е премногу, само релаксирајте се во погледот кон азурниот Индискиот Океан од вашиот приватен базен или тераса.

Бидете подготвени да заборавите на сите ваши грижи.

Напиши коментар