ШоуБиз

Бибер ќе му пее на Обама за Божиќ

Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер, кој моментално непотребно се замара и губи време со наводната афера и наметнатото татковство, тврди дека Барак Обама го поканил да пее на неговата божиќна вечера. Барак го направил овој чекор бидејќи неговите ќерки Малиа Ан и Наташа го обожаваат пејачот.

–     Децата на Обама ме обожаваат, па горд сум што за Божиќ ќе пеам во Вашингтон, специјално за претседателот и за целиот Сенат, – изјавил Џастин.

Американските медиуми неодамна пишуваа дека Барак го опишува Џастин како многу добар млад човек.

Напиши коментар