ШоуБиз

Брус Вилис пушти коса:))

Брус Вилис решил да си ја промени фризурата и да пушти коса, или барем она малку коса што останало на неговата глава. Како му стои оваа нова фризура можете да погледнете на трејлерот за неговиот најнов филм со наслов „Catch.44“.

Покрај Брус Вилис, во овој филм играат и Форест Витакер и Малин Акерман, а филмот треба да се појави во светските кина на 9-ти Декември.

Еве го и трејлерот:

Напиши коментар