ШоуБиз

Чарли Шин со бившата ја прослави 46-ката!

Чарли Шин го прослави својот 46 роденден со приватна забава со неговата бивша сопруга и нивните две близначиња Макс и Боб. Бившите сопружници во последно време често се заедно, и веќе со недели се шпекулира дека тие всушност и се смириле. Чарли и Брук имале обилна вечера во еден ресторан во Калифорнија, а со нив биле и некои блиски пријатели. Славеникот уживал во традиционална италијанска кујна, а на негово изненадување на крајот од забавата добил роденденска торта од шефот на кујната на ресторанот.

Напиши коментар