← НАЗАД НА БОЗА

Дафи го откачи дечкото, епа кога нема време за неа…

Дафи го откачи дечкото, епа кога нема време за неа…
936 Читања

Пејачката Дафи повторно раскинала со дечкото. Се работи за рагби играчот Мајк Филипс кој некое време беше на Нов Зеланд поради светското првенство, па парот немал доволно време да се гледа.

Пејачката на хитот „Well, Well, Well“ беше во врска со Мајк од септември, 2009 година и сега решиле да раскинат бидејќи многу ретко се гледале. Иако веќе еднаш раскинуваа во мај годинава, брзо се предомислиле и се смириле. Пријателите на двојката велат дека овој пат е дефинитивно.

–        Тажно е, но за нив ова е крајот. Раскинаа пред неколку недели за време на светското првенство во рагби, бидејќи малку време поминуваа заедно. Мајк и Дафи имаа тежок период во мај, но преминаа преку сето тоа и тогаш останаа заедно. Дафи рече дека овој пат е конечно, – изјавил еден пријател на Дафи.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk