Мода

Долги голи нозе под мантилот! Никол е новото заштитно лице на London Fog!

Американскиот моден бренд London Fog има ново заштитно лице. Кампањата која ја направија овој бренд и Никол Шерцингер ќе се појави во модните магазини следниот месец.

Никол ја направи фото сесијата на која ги рекламира мантилите кои се погодни за дождливото време.

Од ова што може да го видиме Никол изгледа како вистинки модел.

Напиши коментар