ШоуБиз

Џастин ја изведе Џесика на вечера со мама и тато

Иако некое време се шушкаше дека Џастин Тимберлејк и Џесика Бил се смирени, сега веста официјално е потврдена. Имено, американските репортери го сликале парот како заедно со родителите на Џастин излегуваат од еден популарен ресторан каде биле на интимна вечера.

Сите биле одлично расположени и гласно се смееле, а Џесика си муабетела со мајката на Џастин. Тој пак, не бил многу расположен, а можеби поради тоа што морал да вози, па не смеел да испие повеќе од една чаша вино.

Напиши коментар