ШоуБиз

Џеј Ло во прегратките на 24 годишен танчер!

Се проширија гласини дека Џенифер Лопез повеќе не го сака Бредли Купер, туку својот многу помлад танчер. По разводот со Марк Ентони, таа одлучила да се утеши со некој доста помлад од себе. Се поведе по примерот на својата колешка Мадона и падна во прегратките на 24-годишниот танчер.

Се работи за Каспер Смарт, со кој пред да почнат да се забавуваат, биле само пријатели. Кога и на кој начин заврши романсата со Бредли Купер воопшто не е познато, но американските медиуми од вчера на широко се распишуваа за оваа нова љубов.

Се вели дека тие се заедно веќе неколку недели, а видени се и како се забавуваат во петокот вечерта во еден ноќен клуб.

Напиши коментар