ШоуБиз

Екстремно секси “ангели”

Најпознатиот светски бренд за долна облека „Victoria’s Secret“, новата колекција ја најави со реклама која гори од премногу сексапил.

На рекламата, Адријана Лима, Алесандра Амбросио, Кендис Свонпул, Лаи Рибреро и Лили Олдрич позираат во чипкаст, главно црвен-црн долен веш.

Инаку, оваа реклама е снимена во Прага, а колекцијата се вика „Very Sexy Seduction“.

Погледнете како изгледа рекламата и размислете дали да си приуштите едно парче од колекцијата:

Напиши коментар