← НАЗАД НА БОЗА

Емпорио Армани: 30 години на врвот на светот:)!

Емпорио Армани: 30 години на врвот на светот:)!
1151 Читања

Овој бренд, Армани, годинава ќе го прослви својот јубилеј од 30 години и по тој повод не потсетуваат со кои сè познати личности соработуваа, кога станува збор за рекламирањето на нивните колекции за долна облека.

Меѓу нив се: Викторија Бекам и Дејвид Бекам, Кристијано Роналдо, Меган Фокс, а од сезоната есен-зима 2011 Армани може да се пофали со ново заштитно лице, а тоа е тенисерот Рафаел Надал. На него друштво ќе му прави атрактивната Ријана.

Коментари

© 2011 boza.mk | Дизајн - element.mk