ШоуБиз

Ен Хатвeј ќе скока во тавче!

Познатата актерка Ен Хатавеј се верила со својот дечко Адам Шулман. 29-годишната актерка која минатата година го водеше доделувањето на Оскарите одлучила да се вери со својот избраник по тригодишна врска.

Оваа вест ја потврдил нејзиниот портпарол. Инаку, претходно Ен подолго време живееше со нејзиниот дечко во заеднички стан.

Нејзиниот вереник ја запросил на уникатен начин со прстен кој тој самиот го замислил, но со мала помош на еден професионалец од „Kwiat Heritage Jewells“.

Напиши коментар