Мода

Хит: Сите носат кожни хеланки

Модел кој стана must have!

За тесните хеланки од кожа лудува целиот свет!Тие станаа основно парче облека во плакарот на секоја трендсетерка, независно дали се работи за некоја позната или непозната дама. Ова година понудата на кожни хеланки е навистина фантастична, можете да пронајдете модели од најефтини до вртоглаво високи цени во колку сакате модел од вистинска кожа. Многу познати дами во овие студени денови не се одделуваат од своите тесни кожни хеланки. Rosie Huntington Whiteley i Miranda Kerr ги носат секојдневно притоа комбинирајќи ги како за елегантни и свечени така и за лежерни комбинации.

Многу познати дами сепак одбираат да ги носат на јавни места комбинирајќи ги со елегантно бели кошули и интересни чевли. Така Rosie Huntington Whiteley i Miranda Kerr освен за лежерниот стајлинг, одлучиле своите тесни хеланки да ги комбинираат како Miley Cirus, Gemme Arterton i Ashley Olsen со бели кошули.

Подосетливата Talulah Riley и секогаш интересната Olivia Palermo се решиле нив да ги носат и во комбинација со други бои.

 

Напиши коментар