ШоуБиз

И Обама се плаши од Гага:)))

Лејди Гага успеа да го уплаши дури и американскиот претседател Барак Обама. Ексцентричната пејачка се сретна со Обама за време на донаторската вечера минатиот месец, а тој прогвори за таа средба дури изминатиов викенд на свечената вечера за кампањата за заштита на човековите права.

–  Имав доста продуктивни разговори со неа. Носеше чевли со потпетици од 40 сантиметри и беше висока околу 2 и пол метри. Беше помалку застрашувачка, – ја опиша Обама средбата со Гага.

Поп дивата и понатаму не претсанува да изненадува и шокира со својот изглед и стил. Вчера се појави со речиси целосно проѕирна туника во комбинација со крзнен шал, а на нозете повторно високи чевли од кои дури и Обама се плаши.

Напиши коментар