Креативниот американски уметник е роден во Тајван, и е еден од омилените модни дизајнери на правата дама на САД, Michelle Obama.

Мат црната колекција на детели за уредување на бањи ја осмисли модниот креатор Jason Wu. Тој инаку е познат по тоа што на модните писти преферира креациите да бидат во јаки бои. Цената на овој Екслузивниот сет на детали за бањи изнесува од 15 долари до 150 долари, што и не е така висока цена за изгледот и квалитетот кој го нуди оваа колекција на Brizo.

Jason Wu’s Home Collection за Бризо покажува што може да донесе соработката помеѓу познат светски моден дизајнер и компанија за производство на луксузни бањи.

Уживајте во едноставноста на оваа преубава колекција на детали за вашата бања.

 

Напиши коментар