ШоуБиз

Како Бритни го прославува роденденот? Во кревет!

На денот на нејзиниот роденден, Бритни Спирс долго се излежувала во кревет со своите синови. Заедно со нив ги прегледувала роденденските честитки на Твитер, а една „зајадлива“ ѝ напишала и нејзината колешка Кеша.

–   „Среќен ти еб.. роденден“, напишала таа, па ја ставила Бритни во небрано бидејќи потоа Спирс требало да им објаснува на своите синови што е тоа „еб..“.

Голем број колеги ѝ го честитале 30-тиот роденден на Бритни, а меѓу нив и Мајли Сајрис, Ријана, Вил.Ај.Ам, Кети Пери, Џастин Бибер, Ким Кардашијан, Хајди Клум, Елен ДеЖенерес итн. По опуштеното утро, пејачката остатокот од денот го поминала со семејството на лизгалиште.

Напиши коментар