ШоуБиз

Кога познатите парови си личат како „јајце на јајце“!

Дали причината е што минуваат премногу време заедно или пак, важно им е да бидат складно облечени кога ги фотографираат папараците, не можеме да кажеме со сигурност… Но, на овие фотки навистина си личат како „јајце на јајце“!

Пресудете сами. Сигурни сме дека за стајлингот се имаат договорено пред да излезат надвор од прагот на домот. Едноставно, невозможно е толку пати случајно да се облечат во ист стил, во иста боја и слично.

Холивудските парови никогаш не престануваат да не изненадуваат и да ја диктираат модата. Многу време поминуваат заедно, постојано се во центарот на вниманието, па можеби тоа е и основната причина за носењето облека што си одговара. Мораат да бидат совршени кога ќе излезат на улица, од причина што уште наредното утро можат да се најдат на насловната на некое списание, ако не дај Боже излезат од дома без шминка и стилска облека. За нив, тоа би било срамота. А, кутрите тие, сакаат барем на кратко да бидат нормални.

Еве неколку интересни фотки кога познатите ѕвезди се многу слично облечени:

Ким и Крис

 

Хали и Оливер
Ева и Едуардо
Џенифер и Џастин
Кејт и ВилијамАнџелина и Бред

Напиши коментар