ШоуБиз

Која е причината за нападите на бес на Наоми?

Освен по феноменалниот од по модните писти, славната манекенка Наоми Кемпбел, за жал е позната и по физичката агресија.

Наоми Кемпбел призна дека оди на терапија за совладување на бесот, а откри дека таквото однесување е делумно причинето од користењето на кокаин, од кој морала постепено да се одвикнува.

Познатата манекенка неодамна, пред окото на јавноста ја претстави новата колекција фармерки за пролет/есен 2012.

Дефинитивно, каде и да се појави, 41-годишната Наоми ги остава сите без здив и вреди за секој комплимент кој ѝ е даден.

Штета што има таква мана која се надеваме дека наскоро ќе ја надмине со помош на терапиите.

Напиши коментар